İzmir Agrotan Tohumculuk

http://agrotan.izmirimport.com
İzmir Agrotan Tohumculuk
15
Ordu Cad. No:17/ABandırma,34100
+90 (266) 718 02 30Türkiye'nin en kaliteli tohum üreticisi olan Agrotan Tohum İzmir 1995 yılından bu yana özel sektör kuruluşlarında çalışmış tecrübeli teknik elemanları şirket bünyesine alarak daha teknik bir şekilde tohumculuk faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İzmir Agrotan Tohumculuk, İzmirde en kaliteli soğan tohumu, İzmirde ıspanak tohumu, bezelye tohumu, buğday tohumu ve çeltik tohumluklarında sertifikalı üretim yapmaktadır. Aynı zamanda mevcut alt yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla Araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürerek, üreticinin arzu ettiği, değişen koşullara uygun yeni çeşitler bularak, sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Yurtiçinde İzmir başta olmak üzere bütün illere ve yurtdışı pazarlarına uygun çeşitler sunan Agrotan Tohumculuk, adaptasyon kabiliyeti yüksek Kaliteli, verimli ve hastalıklara dayanıklı yeni çeşitlerin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kalitenin devamlılığını sürdürmek için, tecrübeli ıslahçılar ve uzman teknik kadroyla modern ve geleneksel ıslah metotlarını kullanarak çeşitlerin geliştirilmesine devam etmektedir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar sonucunda 10 çeşit soğan ile ıspanak ve bezelye çeşitleri elde edilmiştir.
9773Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 18:30
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye geneline kargo.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ordu Caddesi

İletişim Formu
Türkiye'nin en kaliteli tohum üreticisi olan Agrotan Tohum İzmir 1995 yılından bu yana özel sektör kuruluşlarında çalışmış tecrübeli teknik elemanları şirket bünyesine alarak daha teknik bir şekilde tohumculuk faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.İzmir Agrotan Tohumculuk, İzmirde en kaliteli soğan tohumu, İzmirde ıspanak tohumu, bezelye tohumu, buğday tohumu ve çeltik tohumluklarında sertifikalı üretim yapmaktadır. Aynı zamanda mevcut alt yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla Araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürerek, üreticinin arzu ettiği, değişen koşullara uygun yeni çeşitler bularak, sürekli olarak kendini yenilemektedir.Yurtiçinde İzmir başta olmak üzere bütün illere ve yurtdışı pazarlarına uygun çeşitler sunan Agrotan Tohumculuk, adaptasyon kabiliyeti yüksek Kaliteli, verimli ve hastalıklara dayanıklı yeni çeşitlerin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kalitenin devamlılığını sürdürmek için, tecrübeli ıslahçılar ve uzman teknik kadroyla modern ve geleneksel ıslah metotlarını kullanarak çeşitlerin geliştirilmesine devam etmektedir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar sonucunda 10 çeşit soğan ile ıspanak ve bezelye çeşitleri elde edilmiştir.
Firmanızı Ekleyin

Izmirimport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 33 firma yer almaktadır.